Напередодні Міжнародного жіночого дня у Михайлівській ЗОШ відбулася творча зустріч з чудовою жінкою, уродженкою села Михайлівка, письменницею рідного краю - Валентиною Іванівною Ступаченко. Вона зустрілася з учнями та вчителями нашої школи, щоб розповісти про свою творчість і презентувала свої книги.
![](/_nw/0/s10141395.jpg)
Теплими словами вітали діти Валентину Іванівну. Був організований невеличкий вітальний концерт, на якому звучали вітальні слова, свої таланти показали вокалісти та баяністи.
![](/_nw/0/s64690398.jpg)
Учні 9 класу читали напам'ять вірші поетеси, ставили запитання.
![](/_nw/0/s73337792.jpg)
На зустрічі авторка презентувала свій доробок – вірші, що вийшли з-під її талановитого пера.
Учні з цікавістю слухали уривки з її віршованих творів та змогли зануритися у світ мистецтва. Продовжилась зустріч жвавим спілкуванням автора та дітей.Валентина Іванівна показала наскільки є закоханою у поетичне слово.
![](/_nw/0/s87697055.jpg)
Теплі слова вдячності за творчість дарували поважній гості вчитель української мови та літератури Мацарук Валентина Василівна, директор Михайлівської ЗОШ. А педагог-організатор Валентина Володимирівна Бровко Виконала пісню на слова вірша Валентини Іванівни.
![](/_nw/0/s43653067.jpg)
![](/_nw/0/s83482551.jpg)
Усі твори Валентини Іванівни не залишили байдужими жодного з присутніх. Адже вони мають свою неповторну енергетику, зачіпають срібні струни духовних переживань і вчать нас бути добрими та відкритими.
Безсумнівно, зустріч з поетесою залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів письменників- земляків.
![](/_nw/0/s61596266.jpg)
![](/_nw/0/s66407132.jpg)
![](/_nw/0/s08939064.jpg)
З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!
|