Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Лютий » 8 » День української писемності та мови
20:59 День української писемності та мови |
Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови в Михайлівській ЗОШ розпочалося з виступу вчителя української мови та літератури, яка розповіла про історію розвитку писемності в Україні. Особлива атмосфера панувала серед учнів. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, цікавими висловами на дошках про мову. Впродовж дня учні декламували поезії, розігрували сценки з творів українських письменників, складали пазли із зображенням героїв українських народних казок. Вчителі та учні 9 класу долучилися до написання радіодиктанту.
![](/_nw/0/s69615207.jpg)
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.
![](/_nw/0/s16250221.jpg)
|
Переглядів: 249 |
Додав: Директор
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |